30 Yıllık Araştırma ve Teknolojik İnovasyon

Fransız firması olan LPG®, güzellik, rahatlama ve sağlık alanlarında hücre uyarımı konusunda dünyada lider konumdadır. Verimliliği 165’ten fazla bilimsel çalışmayla (98 yayın) kanıtlanan patentli teknolojisi ile her yaş grubundan kadın ve erkeğe yönelik doğal ve güvenilir bakımlar sunmaktadır.

YENİ LPG® ENDERMOLOGIE® TEKNOLOJİSİ

Akıllı teknoloji ile uyarılan cilt, inanılmaz dönüşümlere uğrayabilir. Medikal ve estetik alanlarındaki 30 yıllık uzmanlık ve bilimsel araştırmadan sonra, LPG® bu doğal mekanizmaların hepsine hakim olmak için tamamen yeni patentli bir teknoloji yarattı: anında etkili incelme ve anti-aging bakımlarında kullanılmak üzere roll ve flap teknolojilerini kombine eden yeni Endermologie® teknolojisi.
Bu teknoloji sayesinde, hücre metabolizmasını doğal olarak reaktive eden ve %100 doğal tek hassas mekanik cilt uyarım tekniği olan LPG Endermologie® vücudun ve cildin ekolojisine saygı göstererek, yağ salınımında ve cilt sarkmasında artık eş zamanlı çalışabiliyor. Yeni LPG Endermologie®, incelme ve anti-aging bakımlarına yeni bir boyut kazandırıyor.

CELLU M6 ALLIANCE®

-5.2cm**

BEL BÖLGESİNDE İNCELME
%67**
SELÜLİT GÖRÜNÜMÜNDE AZALMA
%71**
SIKILAŞMA
** 2016 endermologie® Dermscan çalışması.

CELLU M6 ALLIANCE®

Aynı Anda 3 Etki

Alliance Uygulama Başlığı

3 farklı KM silindirine uyum sağlayan sürüş sistemi

Km Silindir

Ayrıcalıklı LPG patentli bağımsız motorlu silindirler

Mobilift M6 Connect

x2*

DAHA AYDINLIK CİLT GÖRÜNÜMÜ
%87**
KIRIŞIKLIKLARDA AZALMA
%70**
DAHA SIKI CİLT
* Humbert P., Clinical Interventions in Aging 2015: 10, 1-17. Besancon Üniversitesi (Fransa) Dermatoloji Anabilim Dalı tarafından 20 denek üzerinde gerçekleştirilen yüz biyopsileri ile yapılan bilimsel çalışma, Prof. Humbert süpervizörlüğünde, 2013.

Mobilift M6 Connect

%100 Doğal ve Sıfır Yan Etki

Yeni jenerasyon ileri teknolojiyle anti-aging bakımında devrim. Mobilift Endermologie teknolojisi doğal kolajen, elastin ve hiyalüronik asit üretimini doğal ve acısız bir şekilde uyararak artıran dünyadaki tek teknolojidir.

HUBER 360® ile eksiksiz ve akıllı egzersiz.

Esneklik

Güçlenme

Direnç

Duruş ve Denge

Kuruluşundan bu yana insanların daha iyi ve uzun yaşamalarına yardım etmek tutkusu ile hareket eden LPG®, 35 yıllık uzmanlığı, 145’in üzerinde bilimsel çalışma ile etkinliği ve verimliliği kanıtlanmış  teknolojisi ile sürekli kendini yeniliyor.
LPG®, dünyanın dört bir yanındaki tıp ve spor profesyonellerine yüksek performanslı patentli teknolojiler sunmak için araştırma ve yenilikçiliği daima faaliyetlerinin merkezine koydu.
İşte bu doğrultuda osteo-artiküler ve kas rehabilitasyonunda uzmanlaşan HUBER 360®, benzeri görülmemiş özellikleri bir araya getirdi.

Bedeninizle İlgilenmek için Motivasyon veya Zaman Eksikliğiniz mi var?

HUBER 360®, bedeninizi şekillendirmek ve sıkılaştırmak için tamamen doğal, verimli ve hızlı bir şekilde sonuç almanızı sağlayan yeni bir spor ve egzersiz teknolojisi sunar.

Bir Seansta Neler Olur?

Cihaza çıktığınızda, ekranda gösterilen postürü korumak ve platformun hareketlerine karşı kendinizi dengede tutmak birincil amacınızdır.
Bu zorluğun yanında, ekranda gösterilen spesifik hedefleri de başarmanız gerekir.
Farklılaşan efor ve dinlenme fazları sayesinde, bu egzersiz teknolojisi ile metabolizmanız maksimum yağ yakımı ve aynı anda kas yapımı için stimüle olur. Bu teknoloji, en kısa zamanda fiziksel kondisyonunuzu artırmanız ve vücudunuzu şekillendirmeniz için birebir!