Yeni Jenerasyon İğneli Epilasyon

Apilus XCell

Yeni jenerasyon 27.12 MHz

Yeni ve eşsiz metodlar

Apilus xCell iğneli epilasyon uzmanlarına iki yeni metod sunuyor: MeloFlash ve SynchroBlend. Kadın ve erkekler için özel olarak oluşturulmuş bu yeni tekniklerin kombinasyonuyla rekor sürede kalıcı epilasyona ulaşmak için en büyük yardımcınız.

Çağdaş ve kolay tasarım

Apilus xCell, diğer tüm epilasyon cihazlarından farklıdır. Flip-top alüminyum kasası sayesinde elegan, ergonomik ve aerodinamik şekle kavuşmuş son derece modern bir cihaz olan Apilus xCell’in dokunmatik ekranı ve sezgisel navigasyonu ile kullanımı da son derece kolaydır.

Çok fonksiyon, çok kazanç

Apilus xCell’in temel amacı kalıcı epilasyon olmakla birlikte bundan çok daha fazlasını sunar. 11’i 1 cihazda toplanmış sistemi sayesinde danışanlarınıza göz açıp kapayıncaya kadar farklı bakımlar sunarak daha çok kazanç elde etmenize olanak sağlar.

Apilus 3G

Hassas ve Güvenli

Apilus 3G teknolojisi mükemmel stabilitede 13.56 MHz radyo frekans yayar. Uygun enerji miktarını gönderirken tüm cilt ve kıl tiplerinde %100 kalıcı ve güvenli epilasyonu sağlamak için insan vücudunun değişken empedanslarına adapte olur.

Performans, hassasiyet, özelleştirme

Kullanılan prob doğru olduğu takdirde Apilus 3G bakım programları, vücudun her bölgesine ve tüm kıl tiplerine uygundur. Bu nedenle bakımınız danışanınızın ihtiyaçlarına göre adapte edilecektir. Galvanik akımın kalibrasyonu ve kostik soda birimlerinin kontrolü ayrıca blend tedavileri sırasında benzersiz bir verimlilik sağlamak için yeniden dizayn edilmiştir.

Çok yönlü

Apilus 3G, profesyonel iğneli epilasyon uzmanları için daha fazla olanak sunuyor. Kalıcı epilasyon, termokoagülasyon, kataforez, anaforez, mezo-iyonizasyon, ışık terapisi, infraterapi ve uyarım masajı: artık sadece tek bir cihaz ile, 8 farklı bakım gerçekleştirebilirsiniz.

Apilus Cleo

Cléo, Apilus ismini taşıyan seri içindeki tüm cihazlar gibi, epilasyon uzmanlarının ihtiyaçlarına en uygun şekilde cevap verecek kalitede geliştirilmiştir. Kolay ve çok yönlü kullanım olanağıyle Cléo, eşsiz bir konfor ve mükemmel sonuç için yanınızda!

İşte Cléo'yu tanımlayan üç özellik :