MAKYAJ BİLİMDİR

Kryolan, profesyonel makyaj ürünlerinde lider bir markadır. 28.000 farklı ürün kodu ve 750 üzerinde renk tonu ile makyaj dünyasında her istek ve ihtiyaca cevap verir. 1945 senesinden beri kendi laboratuarlarında geliştirdiği ürünleri, yine kendi üretim tesislerinde üretir.
Türkiye’de ise kullanıcılarının vazgeçilmezi olan Kryolan, 2009 yılından itibaren İnanır güvencesiyle sunulmaktadır.

KRYOLAN profesyonellerin tercih ettiği markadır çünkü;

Her gün uzun saatler bile kullansanız cildinize zarar vermez, cildinizin hava almasını engellemez, sadece daha güzel görünmesini sağlar, Cildiniz doğallığını kaybetmeden, kusursuz bir görünüm yakalar, Yaptığınız makyaj saatler sonra dahi aynı etkidedir. Günün ilerleyen saatlerinde uçup gitmez, dağılmaz, bozulmaz. Üründe gördüğünüz rengi cildinizde de görürsünüz, o renk ve duruş saatler boyunca cildinizde kalır.
Farklı ürünlerdeki farklı pigment miktarları ve farklı ürün yapıları, cilt tipinize uygun olarak istediğiniz oranda kapatıcılık, renk yoğunluğu ve kalıcılık sağlar. Her cilt tipi ve ihtiyaca yönelik Kryolan ürünü muhakkak vardır. Günlük hafif makyaj, gece makyajı, sinema/TV makyajı, fotoğraf makyajı ve özel efektler konusunda çok farklı ürünler bulabilirsiniz.
Kryolan, tüm dünyada profesyoneller tarafından tercih edilen ilk markadır. Fakat hem sağlıklı hem de güzellik katan ürünleri ile profesyonel olsun olmasın müvadimleri daima makyaj çantasında Kryolan ürünleri taşır.
KRYOLAN ürünleri hiçbir hayvan üzerinde denenmemiştir.

TV PAINT STICK

Porselen bir cilt için porselen kili içeren, özel formüllü, yoğun kapatıcı etkili, yılların kült favorisi krem fondöten. TV Paint Stick’in özel yapısı, aynı zamanda etkili kapatıcılık da sağlayan nazik bir makyaj uygulaması oluşturur. Kryolan’ın 250’den fazla ince renk farklılıkları gerçekten olağanüstüdür. Bu da sahne, film, TV, video çalışmaları ve daha fazlası için vazgeçilmezdir.

SUPRACOLOR

Kryolan’ın kullanıcılarının müdavimi olduğu kült ürünü. Supracolor, üstün kapatılıcığı, mükemmel cilt uyumluluğu ve büyük bir ürün çeşitliliği ile tanınır. Sadece normal makyaj için değil, aynı zamanda parlak renk efektleri için de başarılı bir şekilde kullanılabilir. Ayrıca gölgeleme ve vurgulamayı etkili bir hale getirmek de özellikleri arasındadır.

DIGITAL COMPLEXION

Muhteşem şekilde filtrelenmiş cilt izlenimi vermek için temel unsurları barındıran bir seri. Bu vegan ürün yelpazesi, makyajda en ileri teknolojidir. Digital Complexion serisi, her seferinde muhteşemlik sağlayan ultra ince bileşenler ve ışığı kontrol eden pigmentler kullanılarak titizlikle geliştirilmiştir.

AQUACOLOR

Aquacolor, özellikle yoğun renkli, yüksek kaliteli yüz kremi içerikleri ile yağ bazlı kompakt makyaj ürünüdür. Uygulaması oldukça kolay olup kesinlikle bulaşmaz, kolaylıkla temizlenebilir. Aquacolor, çok geniş bir renk çeşitliliğine sahiptir.

HIGH DEFINITION

Sinema, TV ve fotoğrafçılık için yüksek çözünürlüklü kamera teknolojisine yönelik en doğal makyaj için geliştirilmiş seridir.

DERMACOLOR CAMOUFLAGE

Cildinizde kızarıklıktan, yüz eritozundan, pigment lekelerinden, yaralardan, akne, sedef hastalığı veya belirgin damar görünümü konularında sıkıntılarınız varsa:

Dermacolor Camouflage ürünleri neredeyse tüm cilt leke ve bozukluklarını etkili bir şekilde kapatır.