Rinnova Plus

Monopolar - Bipolar - Fraksiyonel Teknoloji

En etkili, güvenli ve hedefli cilt elastikiyeti ve skar uygulaması

ITS Group kapsamlı çalışmalar sonucu en etkili, güvenli ve hedefli cilt elastikiyeti, skar, gözenek daraltma ve akne tedavisinde kullanılan radyofrekans (RF) teknolojisini geliştirdi: Rinnova Plus.
Hafif ve taşınması kolay Rinnova Plus, tüm doku tipleri için özelleştirilmiş programlar, ön ayarlı yazılım ve dokunmatik bir ekran ile donatılmıştır. Rinnova Plus teknolojisinin ulaşabildiği derinlik ve düzenli ısı aktivitesi, kolajen liflerinin hızlıca kısalmasını sağladığı gibi, dokuyu sıkı ve gergin hale getiren yeni kolajenlerin sentezlenmesi için fibroblastları uyarır.
Rinnova Plus; uzun süre kalıcı ve derine inebilen monopolar teknoloji , yüzeysel ama hızlı bipolar teknoloji ve birkaç milisaniye aralıklı yoğun ısı veren fraksiyonel teknoloji ile çalışır.

Rinnova Plus nasıl çalışır?

Monopolar teknoloji derin tabakalara bakım yapar, yüz ve vücut için iki farklı frekans ile uzun süre kalıcı etki sağlar.
Hızlı lifting etkisi için Bipolar Teknoloji

Rinnova Plus nasıl çalışır?

Stardust Med

Son Diyot Lazeri 808 | 755 | 1064 nm:

Daha güçlü, daha güvenli ve daha etkili Verimli, güçlü ve hayal edilebilenin ötesinde yenilikçi!

Medikal estetik alanının tüm profesyonelleri şimdiden onu çağırıyor: Sonunda tamamen acısız ve tüm cilt fototipleri için uygun, tıbbi kalıcı süreli epilasyon uygulamalarınız için günümüzün en gelişmiş epilasyon cihazı olan yeni Stardust Med Diode Laser’e sahip olabilirsiniz.
Şimdiye kadar üretilen en yüksek performanslı lazer cihazı
Yeni Stardust Med, en güçlü ve cilt dokusu ile uyumlu lazer ışını yayan diyotu, bakır ve altın mikrokanlı yenilikçi çift soğutma sistemi ile bir araya getirmeyi başarabilen yenilikçi bir teknolojinin tek sahibidir.
Artık Stardust Med ile epilasyon uygulamaları daha önce hiç görülmemiş performanslara ulaştı. Tek bir diyot dizisinde 808 nm gücünü, 755 nm Alexandrite’ın performansını ve 1064 nm Nd:Yag lazerinin verimi bir araya getirildi. Artık en karmaşık epilasyon uygulamalarının bile kolaylıkla üstesinden gelmek artık mümkün.

Stardust Med nasıl çalışır?

Yeni Stardust Med, bir yandan cildin Termal Gevşeme Zamanını (TGZ) dikkate alarak, farklı dalga boylarındaki ışınların cilt tarafından farklı emilimi sebebiyle lazer ışınının, dokunun yalnızca hedeflenen bölgesinde seçici olarak etkili olmasını sağlayan Seçici Birikim Fototermoliz prensibini kullanır.
Seçici olarak hedefe ulaşılabildiğinde, doğru miktarda enerjiyi doğru miktarda süre için verebilecek özelliktedir.

Cihazın çekirdeğinde olağanüstü teknoloji

Stardust Med’in seçkin teknolojisinin özü, tüm çalışma parametrelerini ve lazer ışınının diyottan salınımını sürekli olarak izleyen ve spesifik gereksinimlere gerçek zamanlı olarak uyarlayan son nesil bir işlemciye sahip bir bilgisayardır.
Cihaz çalışır durumdayken, saniyede bir milyar defa sıklıkta sıcaklık, güç, atış süresi gibi parametreleri analiz eder ve bunları, her bir müşteride en iyi sonucu elde etmek için uygulama sırasında tam otonomi ile düzenler.

NEDEN STARDUST MED ?