Neslihan İnanır

Yönetici Ortak

Dursun İnanır

Genel Müdür

Tarihçemiz

ProKoz Kozmetik Medikal, temelleri 1987 yılında Ankara’da atılan İnanır Grup bünyesinde faaliyet göstermektedir. Dermokozmetik, medikal estetik ve profesyonel kozmetik alanlarında dünyanın en ünlü markalarının temsilciliğini ve dağıtımını yapmaktadır.
Merkezi Almanya’da bulunan firmamız Finex Beauty Collection GmbH, 2002 yılından beri Finex markalı cihazların başta Almanya olmak üzere diğer dünya ülkelerine satışını gerçekleştirirken, aynı zamanda Almanya pazarında ilk 3 büyük firma arasındadır.

Değerlerimiz

Medikal estetiği ve profesyonel kozmetiği Türkiye’de profesyonellerle ve tüketicilerle buluşturan İnanır Group, 1987 yılında kurulmuştur. Hızla büyüyen ve dünya devi markaları bünyesinde toplayan firmamız 2. jenerasyon aile firması olarak dürüstlüğü, kaliteyi ve hizmeti değerlerinin temeli olarak almıştır. “Gelişimin yeniliklere açık bireyler ve sürekli eğitimle gerçekleşeceğine inanırız.” “Öncü Olmanın sorumluluğunun bilinciyle hareket ederiz. Lider kalmanın farklılaşmak ve sürekli yenilenmekle gerçekleşeceğine inanırız.”

360° Hizmet

Geniş ürün, ekipman ve cihaz yelpazemizi, teknik servis, eğitim, lojistik, online destekle tamamlayarak 360° hizmet sunuyoruz. Ürün ve hizmet kalitemizle birlikte sevgimizi de paylaşıyoruz. Paylaşmanın güzelliğine inanıyoruz. “En yüce değerin bilgi, en üstün hizmetin insana hizmet olduğuna inanıyoruz.”

Profesyonel Partnerlik

1987 yılından bu yana ülkemizin değerli insanlarını uluslararası harika ürün ve cihazlarla buluşturmak için çalışıyoruz. Tüm dünyanın harika cihazlarımızı deneyimlemesini istiyoruz ve ürettiğimiz ürünler 1993 yılından bu yana ihraç ediyoruz. Temsil ettiğimiz markaların Türkiye’deki tek partneri olarak, özel satış noktalarındaki etkinliğimizi arttırıyoruz.

Estetik ve Medikal

Medikal estetik alanında ihtiyaç duyulan cihaz ve ekipmanın tedariğini yapıyoruz. Dünyanın dört bir yanından ülkemize getirdiğimiz cihaz ve ekipmanları ülkemizin insanlarıyla buluşturuyor, hayat kalitelerini arttırıyoruz. Almanya, İtalya, Kanada, Fransa ve daha bir çok ülkeden fizyoterapi, medikal estetik, güzellik ve diyetetik alanlarında kullanılan cihaz kataloğumuz her geçen gün kendini yenilemektedir.

Kozmetik

Dünyanın en iyi ve ileri gelen markalarının Türkiye mümessilliğini yapıyoruz. Hem kişisel bakım kozmetiği, hem renkli kozmetik, hem de dermokozmetik ürünlerini ülkemize getiriyor ve en seçkin noktalarda ve bölgelerde satışını gerçekleştiriyoruz. Ar-ge çalışmalarımızı yaparak kendi markamızla ihracat yapıyoruz.